• Oman Air

  DUBAİ’NİN ALTERNATİFİ “OMAN” OLUYOR
  5 milyon nüfuslu Oman, TÜRSAB Genel Merkez Toplantı salonunda geniş katılımla tanıtıldı. Körfez bölgesinin en önemli havayolu şirketlerinden biri olan Oman Air; Ticaret, Endüstri ve Turizm sektörlerini özellikle destekleyerek, ülkenin başkenti ve kendi merkezi olan Muskat’ın Orta Doğu coğrafyasındaki önemini ortaya koyuyor.

 • Oman Air

  EXTREME SAILING SERIES 2014 yılı 6. Etabı İstanbul’da düzenlendi
  11-14 Eylül 2014 tarihlerinde dünyanın önde gelen önemli markalarının sponsor olduğu 6. etabı İstanbul’da düzenlenen “EXTREME SAILING SERIES” Katamaran sınıfı tekneleriyle dünya ve olimpiyat şampiyonlukları olan 12 ekibin birbirinden çekişmeli yarışmaları 4 gün boyunca büyük bir heyecanla tüm katılan davetliler tarafından ilgiyle izlendi.

 • Oman Air

  Katera Grup, Oman Air Türkiye GSA olarak atandı.
  Oman Air, Türkiye Genel Satış Acentesi (GSA) olarak Katera Turizm Yatırımları’nın atandığını duyurdu. Şirketin Türkiye pazarında çevrimdışı satışlar için sorumluluk üstlendiğini gösteren bu atama hemen geçerli olacaktır; bundan önce geçtiğimiz yılın sonlarında Türk Hava Yolları ile bir uçuş paylaşımı anlaşması imzalanmıştır.

 • WEBIT

  İstanbul İnternetin Devlerine ev sahipliği yapıyor
  İstanbul,10-11 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde yapılacak olan WEBIT kongresi ile Travel Club'la bir ilke daha imza atacak. Geçtiğimiz yıl 100'lerce konuşmacısı ve 5.000 kişilik katılımcısı sayısı ile ilk defa Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da gerçekleştirilen WEBIT Kongresi'ne bu yıl Travel Club ile Istanbul ev sahipliği yapacak.

 • TravelClub

  Avrupanın dev firması Europ Assistance Türkiye'de partner olarak kendine TRAVEL CLUB INTERNATIONAL 'ı seçti. Bu organizasyonda çözüm ortağı misyonunu üstlenen TRAVEL CLUB INTERNATIONAL, call center departmanında ayrı bir birim kurarak asistanlık hizmeti verilen müşterilere 7 gün 24 saat uçak, otel, araç kiralama, sağlık hizmeti dahil olmak üzere kapsamlı asistanlik hizmetleri ve çözümler sunuyor

 • TravelClub

  TRAVEL CLUB INTERNATIONAL ramazan ve kurban bayramları için yurt dışı turları hazırlıyor. Söz konusu tatil dönemlerine yönelik mevcut paket turlar arasından seçim yapabilir ya da size özel hazırlanacak kişiye özel seyahat paketleri oluşturulmasını isteyebilirsiniz

 • TravelClub

  TRAVEL CLUB INTERNATIONAL mayıs ayı içerisinde Dubrovnik, Petersburg ve Küba'da üç ayrı incentive organizasyonu gerçekleştiriyor.

 • Gurme Tur

  GURME TUR nisan ayında Güney İtalya'ya, şarkılara ilham kaynağı olmuş Napoli ve muhteşem doğa güzellikleri olan Sorrento'ya gezi düzenledi.

 • TravelClub

  TRAVEL CLUB INTERNATIONAL cennet adalar Maldivler, Seyşeller ve Mauritius destinasyonlarına balayı ve kişiye özel seyahat paketleri hazırlıyor. Büyüleyici deniz-kum-güneşin tadını çıkarmak isteyen TRAVEL CLUB yolcuları kendilerine özel hazırlanan programlara yoğun ilgi gösteriyorlar

 • Katera Filo

  KATERA FİLO bünyesinde yer alan araç sayısını arttırarak büyümeye devam ediyor. KATERA FİLO, müşterilerine 24 saat yol yardımı da sunuyor.

 • Gurme Tur

  GURME TUR gurmelere yönelik seyahatler organize ediyor. “Toscana San Gimignano'da Şarap ve Zeytinyağı Çiftliği Turu”, “San Sebastian'da Şarap ve Gastronomi turu”, “Floransa'da Montecatini Terme ve Brolio Kalesi Şarap Turu” ve “Chianti – Panzano'da Le Bocce Çiftliği ve Montepulciano'da Gastronomi Turlarına” rezervasyonların alımı devam ediyor.

 • TravelClub

  TRAVEL CLUB INTERNATIONAL dünyanın her bölgesine kişiye özel seyahat paketleri hazırlamaya ve bunları tanıtmaya Levent merkez ofisinde devam ediyor. 444 CLUB çağrı merkezinden ulaşabileceğiniz ofislerimizde arzu ettiğiniz kriterlerde seyahat paketlerinizin hazırlanmasını ve evinize ücretsiz ulaştırılmasını isteyebilirsiniz.

www.omanair.com Oman Air

Katera Grup, Oman Air Türkiye GSA olarak atandı.

Oman Air, Türkiye Genel Satış Acentesi (GSA) olarak, Katera Turizm Yatırımları Grubu ‘nun atandığını şirketin Türkiye pazarında kendi uçağıyla henüz uçmadığı bir uçuş noktasında (offline) satışlar için sorumluluk üstlendiğini gösteren bu yetkilendirmeye ilave olarak, geçtiğimiz 2013 yılının sonlarında Türk Hava Yolları ile İstanbul - Muskat - İstanbul arasında ortak uçuş (code share) anlaşması imzalanarak haftanın her günü olmak üzere uçuşlarını bu parkurda vede şuan için uygulanan konsept çerçevesinde sürdürmektedir.

Oman Air Ticaret Başkanı Aldulrazaq Alraisi şu yorumlarda bulundu:

Katera Turizm Yatırımları Grubu’nun Türkiye Genel Satış Acentesi olarak atanmasından memnuniyet duyuyor, ticaret alanında uzun süreli deneyime ve kanıtlanmış bir geçmiş performansa sahip olan şirketin büyük ve rekabetçi Türkiye pazarında satışların yükseldiğini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.‘’

Katera Turizm Yatırımları Grubu 1997 yılında kurulmuş olup, Travel Club, Gurme Turizm ve Katera Filo markalarını bünyesinde barındırır. Hizmet yelpazesi kapsamında genel satış acenteliği, her türlü yurtiçi ve yurtdışı seyahat kuruluşları ile çalışma, MICE (Toplantılar, Motivasyon Gezileri, Konferanslar ve Sergiler) ve DMC (Destinasyon Hizmetleri Yönetimi) faaliyetlerini destekleme ve etkinlik yönetimi yer alır. Grup ayrıca vize hizmetleri, özel jet kiralama, bireysel seyahat paketleri ve otel rezervasyonlarına ilişkin hizmetler, aktarma, ulaşım ve araç kiralama hizmetleri ile birlikte rehber ve çeviri hizmetleri sunar.

Ayrıca, Katera Turizm Yatırımları Grubu özellikle eğitim alanında Oman Air’in sosyal ve kültürel sorumluluk taahhüdünü paylaşmaktadır.
Katera Turizm Yatırımları Grubu Türkiye’de atanmasından önce Aralık 2013’de İspanya ve Portekiz’de Oman Air’in sürekli genişlemesinin yolunu açma amacıyla en son Summerwind’in ataması gerçekleşmiştir. Bay Abdulrazaq şunları ekledi: “Oman Air ve Türkiye GSA ofisimizin iş ilişkisinin ticari hedefimize ulaşmada üstün başarı göstermeye yardımcı olacağına ve böylece Türkiye pazarındaki gelecek fırsatların kullanılacağına inanıyoruz.”

Oman Air’in şu anda sipariş edilmiş 20 uçağı bulunmaktadır-6 adet Boeing B787, 11 adet Boeing B737 ve 3 adet Airbus A330- bunlar için son teslim tarihi 2014 yılı sonlarıdır.

© 2010 Her Hakkı Saklıdır